خانم دنیا جهانبخت با استعداد در عرصه برهنگی و نمایش اجزای بدن خود است. با این حال، او تلاشی نمی‌کند تا قابلیت‌های دیگری را به نمایش بگذارد. به جای آن، از طریق منتشر کردن تصاویر و ویدئوهای خود، سعی در جذب فالوورها و کاربران جدید دارد. رابطه عاشقانه بین دنیا جهانبخت و امیر تتلو، در شبکه‌های اجتماعی باعث بروز بحث‌های فراوانی شده است. روایت ماجرا از این دو شخصیت جذاب را در ادامه مطالعه کنید.

زندگی شخصی دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت مدیر سایت هات بت ، متولد ۳۰ آبان ۱۳۶۸ در تهران، فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد تهران مرکز است. او در گذشته با شخصیت‌های مطرحی مانند ساسی مانکن، تتلو و مهراد جم رابطه برقرار کرده است. رابطه عاشقانه دنیا جهانبخت با مهراد جم به ازدواج منجر شد.

اخیراً، دنیا جهانبخت در فضای مجازی افشاگری جالبی درباره رابطه‌اش با تتلو داشته است. این افشاگری ها چندی پیش پیچیدگی‌هایی را درباره رابطه صمیمی آنها در فضای مجازی به وجود آورد، اما واکنش این دو شخصیت درباره حواشی ایجاد شده، برای بسیاری از کاربران قانع‌کننده نبود.

jahanbakht tataloo

رابطه دنیا جهانبخت و تتلو

دنیا جهانبخت، پس از مدتی از طلاق سحر قریشی و تتلو، با استفاده از آهنگ این هنرمند، در فضای مجازی استوری جدیدی را منتشر کرد. در پاسخ به یکی از پرسش‌های دنبال‌کنندگانش که می‌پرسید آیا تتلو به عنوان همسر بعدی او باید مطرح شود یا نه، جهانبخت پاسخ داد: “دوست قبلی من تتلو بود!

رابطه عاشقانه دنیا جهانبخت و امیر تتلو، با انتشار ویدئوهای نمایشی از دوست داشتن یکدیگر در صفحات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی، منجر به بروز بحث‌های فراوان در فضای مجازی شده است.

امیر تتلو، خواننده پرحاشیه ایرانی است که با فعالیت‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی، همیشه جنجال به پا می‌کند. دنیا جهانبخت نیز با انتشار عکس‌های خود در اینستاگرام، طرف‌داران زیادی دارد. در گذشته، با انتشار ویدئوهای نمایشی از خفه کردن خود در اینستاگرام، عشقش به ساسی مانکن را اعلام کرده بود.

بعد از گذشت مدتی از آن رویداد، دنیا جهانبخت سعی کرد با انتشار مطالب جدید در صفحات شخصی خود، فالوور بیشتری جذب کند و درآمد خود را افزایش دهد. در حال حاضر، به نظر می‌رسد او عاشق امیر تتلو شده است.

باید منتظر واکنش امیر تتلو نسبت به این ماجرا باشیم. دنیا جهانبخت همچنان یکی از مهره‌های کلیدی در سناریو بازاریابی سایت‌های شرط‌بندی فرشید مونتیگو است.

در یکی از استوری‌هایش، دنیا جهانبخت به صورت آشکار اعلام کرد که عاشق امیر تتلو شده است. ویدئوی جنجالی دنیا جهانبخت و امیر تتلو همچنین به تازگی منتشر شده است.

امیر تتلو، خواننده پرجنجال رپ، در ویدئویی اعلام کرد که حقایقی دارد که اگر بگوید ممکن است به زندان برود. او تأکید کرد که منتظر است شرایطی فراهم شود که بتواند این حقایق را افشا کند.

جهانبخت و تتلو

شوک های تتلو تمام نمیشود!

خواننده جنجالی موسیقی زیرزمینی، امیر تتلو، به دلیل انتشار مطالب توهین‌آمیز نسبت به ساحت امام حسین (ع)، در کانون توجهات قرار گرفته است. با این حال، همچنان در جریان ماجرای دختری به نام مائده هژبری که به اتهام انتشار کلیپ‌های رقص در اینستاگرام دستگیر شده بود، او از او حمایت می‌کند.

 

چندی پیش، بهزاد بلور، گزارشگر بخش موسیقی بی بی سی فارس، از اجرای زنده امیر تتلو در این شبکه خبر داد و تتلو نیز در پست‌های اینستاگرامی خود، خواستار انجام مصاحبه با شبکه‌های پربیننده تلویزیونی شد و وعده “افشاگری” را داد.

تتلو سعی می‌کند با رابطه داشتن با افراد مختلف و پرحاشیه نظر افراد را به خود جلب کند. البته که یکی از رابطه‌های وی مرتبط به دنیا جهانبخت است. دنیا جهانبخت نیز در جهت جلب توجه همانند تتلو است. این دو به گونه‌ای غیرمستقیم نشان می‌دهند که با یکدیگر در رابطه بوده‌اند. چرا که جلب توجه و به دست آوردن فالوور از این طریق برای آنها اهمیت ویژه‌ای دارد. در واقع می‌توان گفت این نوع رفتار کردن جزو سبک زندگی آنها محسوب می‌شود.

دنیا و تتلو

در حال حاضر تتلو با دنیا جهانبخت در رابطه است؟

اسناد و برخی از شواهد نشان می‌دهد که در حال حاضر دنیا جهانبخت و تتلو با یکدیگر در رابطه نیستند. بنا بر شواهد موجود هدف این دو فرد از ادعای رابطه داشتن، تنها جلب توجه مردم بوده است. چرا که این افراد بخشی از درآمد خود را از این طریق به دست می‌آورند.

همان طور که می‌دانید دنیا جهانبخت، یک مدل معروف ایرانی است که با انتشار عکس‌های خود در اینستاگرام، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. چندی پیش، به دلیل عشقش به ساسی مانکن، دنیا جهانبخت حتی به مرز خفه شدن خود در اینستاگرام رسید. البته، او بعد از مدتی با این کار، سعی می‌کند مجدداً بر سر زبان‌ها بیفتد و تعداد فالوورهای خود را برای کسب درآمد بیشتر افزایش دهد. در حال حاضر، نوبت به امیر حسین مقصودلو، معروف به امیر تتلو رسیده است تا از وی استفاده کند و به دنبال کسب درآمد باشد.

در اواخر دوره‌ی اخیر، جهانبخت با انتشار یک استوری جدید در فضای مجازی، به رابطه‌ی خود با تتلو اشاره کرده است. چندی پیش، شایعاتی درباره‌ی رابطه‌ی نزدیک این دو شخصیت در فضای مجازی پخش شده بود؛ با این حال، واکنش این دو شاخه از فضای مجازی درباره‌ی این موضوع، برای جامعه قانع کننده نبود.

عکس لختی تتلو و دنیا

سخن نهایی

بنا بر شواهد و رفتارهای این دو فرد، دریافت شده است که هدف از عکس‌العمل‌های جهانبخت و تتلو تنها جلب توجه بوده است. این دو فرد چندی پیش با یکدیگر در رابطه بودند. البته بنا بر استوری دنیا جهانبخت به یکی از فالوورهای خود پاسخ داده بود.در هر صورت شواهد نشان می‌دهد که در حال حاضر این دو فرد با یکدیگر در رابطه نیستند.