کرواسی و اسپانیا در یک دیدار حساس و سرنوشت ساز فینال لیگ ملت های یوفا فصل 23/2022 روبروی هم قرار می گیرند. هر دو تیم این شانس را دارند که برای اولین بار در تاریخ خود جام مسابقات قاره ای را بالا ببرند. این دیدار بعد از دیدار هلند و ایتالیا برگزار می شود.

کرواسی بعد از صدر نشینی در گروه A1 بالاتر از دانمارک و مدافع عنوان قهرمانی فرانسه به فینال لیگ ملت های یوفا رسید. واترنی تنها یک بار در شش بازی امتیازات را از دست داد تا تاریخ نیمه نهایی را مقابل هلند تعیین کند. آنها در وقت اضافه با نتیجه 4-2 اورانژ را شکست دادند تا به این جام برسند.

از سوی دیگر اسپانیا در صدر گروه A2 قرار گرفت که در آن سه تیم برای رسیدن به نیمه نهایی رقابت داشتند. لاروخا تنها دو امتیاز بالاتر از سوئیس بدست آورد و سوم شد. آنها در دور مقابل آخر با ایتالیا دیدار کردند که با پیروزی 2-1 به مصاف با کرواسی آمدند.

تیم کرواسی و اسپانیا در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020 نیز به مصاف هم رفتند تا لاروخا در پایان فستیوال گل با نتیجه 5-3 پیروز شود. شما عزیزان می توانید در سایت هات بت این بازی را با بالاترین ضرایب پیش بینی کنید.

پیش بینی کرواسی اسپانیا هات بت

نکات آماری دو تیم

– دیدار روز یکشنبه دهمین مسابقه کرواسی و اسپانیا خواهد بود. لاروخا با 5 برد در صدر جدول قرار دارد.

– تنها یکی از 13 بازی اخیر کرواسی در شروع سال 2022 با شکست به پایان رسیده است.

– کرواسی در چهار  بازی اخیر خود مقابل اسپانیا در تمام رقابت ها بیش از 2.5 گل زده است.

– اسپانیا در سه بازی اخیر خودش مقابل کرواسی در تمام رقابت ها حداقل دو گل زده است.

وضعیت تیم کرواسی

کرواسی اسپانیا هات بت

زلاتکو دالیچ هیچ نگرانی بابت مصدومیت ندارد و هیچ بازیکنی مانع آماده سازی تیمش در آستانه فینال لیگ ملت های یوفا نمی شود. سرمربی کروات ها در مسابقه یکشنبه مقابل اسپانیا با اینکه بازیکنان مصدومی در گروه اصلی دارد اما به ترکیب کاملی دست یافته است.

کرواسی با ترکیب 3-3-4 حضور دارد و دومینیک لیواکوویچ نیز حضور دارد و یوسیپ سوتالو و دوماگوی ویدا در غیاب جوسکو گواردیول باید به میدان بروند. یوسیب و ایوان پریشیچ باید دو مدافع کناری باشند.

در بخش هافبک سه اسطوره در وسط قرار گرفتند. مارسلو بروزوویچ ، لوکا مودریچ و متئو کواچیچ هستند. در نوک حمله نیز آندری کراماریچ رهبری می کند. ماریو پاسالیچ و لوکا ایوانوسک باید دو مهاجم کناری باشند. این دو شخص موقعیت های مرکزی را در وسط ایجاد می کنند. مدافعان کناری این قابلیت را دارند که به سمت جلو حمله نمایند.

ترکیب احتمالی (4-3-3): لیواکوویچژورانوویچ، ویدا، سوتالو، پریشیچ؛ مودریچ، بروزوویچ، کواچیچ؛ پاسالیک، کراماریچ، ایوانوسک

وضعیت تیم اسپانیا

لوئیس د لا فئنته همانند همتای خودش در تیم ملی کرواسی هیچ مشکلی بابت حل و فصل قبل از فینال لیگ ملت های یوفا ندارد. سرمربی اسپانیا یکشنبه در دی کویپ یک ترکیب کاملی را در اختیار دارد.

اونای سیمون خودش را میان بازیکنان حریف می بیند. اسپانیا با یک ترکیب نا آشنا 1-3-2-4 صف آرایی می کند. در بخش دفاع دنی کارواخال جایگزین خسوس ناواس می شود. مدافعان کناری نیز رابین لو نورماند ، آیمریک لاپورت و جوردی آلبا هستند.

در بخش هافبک نیز متشکل از میکل مرینو و رودری است. در حالی که این دو در وسط تقویت می کنند اسپانیا در طول انتقال سرعت به جلو می باشد. گاوی سومین هافبک اسپانیا است که شماره 10 بر تن می کند. نقشی که او به بهترین نحو آن را انجام می دهد. آلوارو موراتا در نوک حمله اسپانیا در مقابل کرواسی است. مارکو آسنسیو و یرمی پینو دو مهاجم بزرگ اسپانیا هستند. ژوزلو برنده بازی مقابل ایتالیا اینبار روی نیمکت است.

ترکیب احتمالی (4-2-3-1): سیمونکارواخال، لو نورماند، لاپورت، آلبا؛ مرینو، رودری؛ آسنسیو، گاوی، پینو؛ موراتا

تیم ملی اسپانیا هات بت

پیش بینی این بازی:

ما این بازی را با نتیجه 3-2 به نفع کرواسی پیش بینی می کنیم. بازی قطعا پرگل خواهد بود.

این بازی را از طریق اپلیکیشن هات بت نیز می توانید پیش بینی کنید.